Ponieważ często użytkownicy radia GD-77/DM-1801 nie wykonują kopii zapasowej pamięci Flash i EEPROM po zainstalowaniu firmware, może pojawić się błąd LOW BT VERSION na ekranie podczas ponownej instalacji niektórych wersji oficjalnego GD-77 firmware.

Obecna wersja OpenGD77CPS, umożliwia użytkownikom którym podczas powrotu do oficjalnego firmware opisany problem przywrócenie tylko tej częsci pamięci Flash 64 KB , aby przywrócić dane wersji sprzętowej.

Najnowsza wersja OpenCPS jest dostępna w tym miejscu:

W tym miejscu znajdziesz kopie pamięci flash 64 kB które zrobił VK3KYY z swoich GD-77, DM-1801, RD-5R

Użyj częściowych kopii zapasowych „Flash_lower_64k” nie pełnej kopia zapasowa flash, ponieważ spowoduje to nadpisanie indywidualnych danych kalibracyjnych.

WAŻNE: Ale zanim przywrócisz. Utwórz kopię zapasową pamięci EEPROM i Flash oraz MCU i zapisz pliki w bezpiecznym miejscu

Poprzedni Post Następny Post